sobota 30. listopadu 2013

Noční lovci - Nenávist až za hrob: Jeaniene Frost

Anotace:
Cat společně se svým upírským milencem Bonesem dál pomáhají zvláštnímu oddělení Národní bezpečnosti v lovu nebezpečných nemrtvých bytostí. Situaci komplikuje to, že Cat, napůl člověk a napůl upír, začíná být jako Zrzavá smrtka až příliš proslulá, a navíc s ní má stále ještě nevyřízené účty její biologický otec, sadistický upír Max.
K tomu všemu dostane Bones nečekanou nabídku, která se jen tak neodmítá. Jeho Velmistr, starý egyptský upír Mecheres, mu předá část své moci a navždy tak propojí jejich klany. Za všechno se ale musí platit a rovněž tato na první pohled skvělá šance v sobě skrývá nebezpečí, které může znamenat nejen odloučení, ale i smrt.
Třetí pokračování této skvělé série začíná stejně jako ten první v baru. Cat je se svým týmem na lovu, ale i s obarvenými vlasy ji poznávají. Moc mě to nepřekvapilo, přece jenom už takhle pracuje podle knihy více než pět let. Avšak někdy mi přišlo, že tam můžou zabít sami s Bonesem desítky upírů a někdy mají problémy se dvěma. Ale samozřejmě to není jediná kniha, u které to vidím.


Autorka dokáže parádně popsat jednotlivé scény i prostředí, ve kterých se odehrávají. Kniha dokáže vtáhnout čtenáře do děje i na místech, na kterých se neděje nic důležitého (a takových míst není moc, ale přece jich pár je). Určitě si přečtu další díly této série hned, jak budu moct. 

Žádné komentáře:

Okomentovat