úterý 1. října 2013

Warrior - film


Dva bratry, kteří se kdysi rozešli ve zlém, svede do jednoho zápasnického ringu potřeba vyhrát nejvyšší finanční odměnu v historii MMA. Bývalý mariňák Tommy (Tom Hardy) a učitel fyziky na střední škole Brendan (Joel Edgerton), ve strhujícím příběhu dvou bratrů, kteří stanou proti sobě v kleci a možná najdou i něco víc, než jen peníze... Tommy Riordan se po letech vrací do rodného Pittsburghu a požádá svého otce, někdejšího trenéra a nyní alkoholika, aby ho připravil na turnaj MMA, který výherci nabízí nejvyšší finanční odměnu v historii tohoto bojového sportu. Tommyho bratr Brendan, bývalý MMA bojovník, se také potýká s finančními problémy, proto se rozhodne pro návrat do amatérského ringu, aby zabezpečil svou rodinu. Střet, ve kterém se oba bratři musí postavit křivdám, které je kdysi rozdělily, je nevyhnutelný…
-Z tohoto filmu jsem byla více něž nadšená, narazila jsem na něj úplnou náhodou. Je sice pravda, že měl trochu pomalejší rozjezd a taky jsem moc nechápala na koho se zrovna dívám, ale později už o tom nebyl pochyb. Do tohoto filmu jsem se přímo zamilovala, tyhle boje, to je něco, od čeho mě prostě neodtrhnete. 

Vyhledávám podobné filmy a tenhle po zkouknutí stoupnul na úplný vrchol mého žebříčku.
Už od začátku bylo jasné, že se bratři potkají v ringu a ani nevím, komu jsem přála vítězství. Ale konec naprosto úžasný, stejně tak jednotlivé zápasy.

Moje hodnocení na tento film je 5/5 bodů.

Žádné komentáře:

Okomentovat