čtvrtek 26. září 2013

Noční lovci - Jednou nohou v hrobě: Jeaniene Frost

Poloviční upírka Cat Crawfieldová je nyní zvláštní agentkou pracující pro vládu s cílem zbavit svět nebezpečných nemrtvých. Stále využívá vše, co ji Bones, její přitažlivý a nebezpečný bývalý přítel, naučil. Když se ale Cat stane cílem nájemného vraha, jediný, kdo jí dokáže pomoci, je upír, jehož opustila.
Jeho blízkost v ní probouzí všechny dřívější pocity, od adrenalinu z boje bok po boku proti upírům, až po spalující vášeň. Avšak odměna vypsaná na její hlavu – hledaná: mrtvá či nemrtvá – znamená jediné. Její přežití závisí na spolupráci s Bonesem. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává. A že ji Bones tentokrát už odejít nenechá.


Hodnocení podle mě:
Stejně jako první díl dobře promyšlený příběh. Pěkně popsané postavy i jednotlivé akční scény. Ale musím říct, že se mi předchozí díl přece jenom líbil o trochu více. Nebylo to stylem psaní ani nějakým flákáním, ale dějem, když se učila, tak mě to bavilo více než když už byla úplný profík a všechno hravě zvládla. Doufám, že se následující díly zlepší, a protože už mám rozečtený další díl, musím říct, že už teď tam byla jedna pořádně akční scéna.

Žádné komentáře:

Okomentovat