středa 9. dubna 2014

The Love Game: Emma Hart

Anotace:
Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne.
Operace Hrej hráčem může začít. 
Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena.
Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…
Hodnocení:

Minulý měsíc se mi ještě povedlo přečíst tuhle knihu, na kterou mě upozornila autorka knižního blogu Knižní království. U této knihy byste si řekli, že je to taková ta typická romantická pohádka s předvídatelným koncem.
Možná, že tak trochu je, ale pro mě to bylo vážně dobré čtení. S tím, že většinou čtu jenom fantasy, mi tahle kniha byla dobrým odreagováním. Měla spoustu dobrých pasáží, u kterých jsem se musela smát. Dialogy byly přirozené a děj plynul svižným tempem. Líbilo se mi, že ne úplně všechno se točilo kolem stejné věci - seznámila jsem se o Meddiiným otcem, bývalou nejlepší kamarádkou i jejím bratrem, který mě přinutil se zamyslet, jaké mám štěstí, že ten můj takový není.
Kniha obsahuje typické prvky zamilovaných a každodenní klábosení party holek, ale přesto je kniha zvláštní. A stojí za to, si ji přečíst.

Žádné komentáře:

Okomentovat