sobota 6. dubna 2013

Eon - Znovuzrození dračího oka: Alison Goodmanová


Šestnáctiletá Eona kandiduje na učně draka. Avšak o dračí moc se s draky dělí jenom chlapci a muži. Proto se z Eony stává Eon. Dvanáctiletý chlapec trénuje s dalšími jedenácti po několik let aby se mohly stát učni pana Ida, který je momentálně Dračí oko. Eon však nemá velké šance, protože před pár lety mu měli amputovat nohu, nakonec se za něj někdo přimluvil a nechali mu ji. Sice svou nohu pořád má, ale ostatním chlapcům nestačí. Nedokáže udělat všechny fygury potřebné pro boj, a většina lidí si myslí, že mrzák ukradl šanci zdravému chlapci, který by mohl kandidovat místo něj. Eonův mistr do něj vlkádá všechny naděje, ale kdyby někdo odhalil Eonu, oba by byli mrtví dřív, než by se stačilo něco vysvětlit. Mistr přichází o peníze a pokud si Eona drak nevybere, bude ho muset prodat zpět na solnou farmu, kde ho před několika lety našel. Brzy ale hrozí, že Eonovo nejskrytější tajemství vyplave na povrch.
Hodnocení podle mě:
Na knihu jsem narazila úplnou náhodou a popisek mě celkem nadchl, tak jsem se brzy začetla. Doufám, že seženu druhý díl jako e-book.
Obálka není nic moc. Kdyby tam aspoň dali celého draky, místo té...toho, co tam je. Musím říct, že hodně odrazuje.Stáhnout: ZDE

Žádné komentáře:

Okomentovat